OmniJump 487 cm + ochranná síť

Ochranná síť

• , zakoupeno v Omnipuls

Rychlé dodání, hezký vzhled, rozumná cena.

• , zakoupeno v Estavebnice.cz

Tuto trampolínu jsme vybrali, neboť mé děti si přály velikánskou trampolínu. My jsme sledovali počet nohou (tato jich má 6), počet pružin (108) a výšku sítě. Líbila se nám i ochranná síť a její otvírání a zajištění (je na zip a jištěna ještě karabinkami). Také nás zajímala nosnost, která je zde 150kg, což je myslím dostačující.
    Sestavování nebylo úplně jednoduché, ale 3 chlapi si s tím nakonec poradili, trvalo jim to asi 2 hodiny. Myslím, že mohl být lépe napsán návod k sestavování. Je zde podrobný návod k použití, ale o sestavování toho moc není.
    Použití je jednoduché a mé děti jsou nadšené. Zvažovali jsme dokoupení žebříku, ale v našem případě je to zbytečné. Není pro nás problém vyhoupnout se na ni i bez žebříku.
    Zatím jsme tedy spokojeni, ale máme 1. trampolínu a nemohu porovnávat s jinými. Myslím,že je to dobrá kvalita za dobrou cenu.

• , zakoupeno v Kolobezky-Houpaci-Site

• velký prostor, máme druhou a tato je větší...lepší pro děti
    • vyhovuje i navlíkací síť

Jsme spokojeni celkově

Ochranná síť

Trampolína s ochrannou sítí o průměru 487 cm - 16 FT od výrobce OmniJump. Trampolíny OmniJump jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, mnohokrát testovaného. Vyrobená z pozinkovaných ocelových trubek. Trubky skruže mají průměr 42 mm a sílu stěny 1,5 mm.

Zahradní trampolína OmniJump má šest noh ve tvaru "W", průměr trubky je 38 mm a tloušťku stěny 1,5 mm. Nohy poskytují vysokou stabilitu, maximální nosnost trampolíny je až 150 kg. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou.

Skákací plocha PP Mesh s vysokým odrazem s průměrem 431 cm je připevněna 108 pružinami z pozinkovaného ocelového drátu. Rozměr pružiny 180x3,2 mm, 40N. Pružiny jsou pokryty speciální ochrannou vrstvou zabraňující korozi vůči nepříznivým vnějším vlivům. Výška skákací plochy od země je 96 cm.

Kryt pružin modré barvy z materiálu 310gsm PVC + 14 mm EPE pěna + 130gsm PE.

• Ochranná síť má výšku 180 cm a drží ji 6 sloupů s průměrem 28 mm a silou stěny 1,3 mm. Materiál sítě: PE Terylene - vysoce kvalitní tkanina, která je odolná proti povětrnostním vlivům, vlhkosti a UV záření. Sloupy pro síť se dávají na nohy střídavě, tzn. na 1 noze jsou otvory pro uchycení sloupu prázdné, na druhé části nohy je sloup uchycen pomocí šroubů, podložek a matic. Nohy jsou přišroubovány šrouby s křížovou hlavou. Největší průměr trampolíny má vstup na zip u sloupu, přídavné zajištění vstupu tvoří plastové spony.
  • Trampolína OmniJump 4,87 m je balena ve 3 kartonech. Karton s trampolínou 1 z 2 má rozměry 134x38x18 cm, váhu 47 kg, karton s trampolínou 2 z 2 má rozměry 130x44x27 cm a váhu 34 kg, karton se sítí Safety Net má rozměry 118x43x14 cm a váhu 30 kg. Balení obsahuje: skruž, 6 noh tvaru W, sloupy, bezpečnostní síť, klíč, křížový šroubovák, montážní materiál.
  • Jedná se o sportovní potřebu. Certifikace: CE / TÜV / GS EN-71.

TRAMPOLÍNA NENÍ URČENÁ PRO DĚTI DO 6-TI LET VĚKU!!!

SKÁKAT MŮŽE POUZE JEDEN ČLOVĚK, DĚTI A MLADISTVÍ VŽDY POD DOHLEDEM DOSPĚLÉ OSOBY!!!

PŘI SKÁKÁNÍ VÍCE OSOB NAJEDNOU VZNIKÁ VYSOKÉ RIZIKO ZRANĚNÍ!!

Celková výška trampolíny se sítí je 276 cm.

Obrázek je ilustrační!!

• , zakoupeno v Omnipuls

Rychlé dodání, hezký vzhled, rozumná cena.

Zatím spokojen, uvidíme...

• , zakoupeno v Estavebnice.cz