inSPORTline 122 cm

Počet pružin
Skládací
Dětské

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

S produktem jsem naprosto spokojená.. Mám ho zatím jen krátce,ale vše funguje tak,jak má,přesně dle mého očekávání.. Na produkt nemám žádnou negativní poznámku,je super. ;-)

• malý rozměr, ale na chatu dostačující

• koupeno pro vnoučátka

doporučuji pro malé děti i pro dospělého , který se rád hýbe.

Průměr
122 cm
Nosnost
100 kg
Ochranná síť
Počet pružin
Skládací
Dětské

Trampolíny inSPORTline Mini jsou speciálně navržené trampolíny zajišťující bezpečnou zábavu Vašich dětí. Set obsahuje kvalitní a odolnou trampolínu vyrobenou z Hi-ten ocelové konstrukce s ochranou proti korozi. Trampolíny inSPORTline Mini jsou vyráběny z vysoce kvalitních a dlouhodobě odolných materiálů a splňuje náročná kritéria normy EN-71 německé zkušebny TÜV NORD a ASTM Internacional. Trampolína odolává UV záření a je vhodná pro exteriérové využití. Při výrobě trampolíny inSPORTline Mini 122 cm i obecně trampolín inSPORTline je kladen důraz na maximální odolnost materiálů i při vystavení trampolíny extrémním podmínkám. Maximální stupeň bezpečnosti pak zajišťuje měkký obvodový polštář chránící proti nárazu.

Technický popis:
konstrukce trampolíny z vysoce kvalitního galvanizovaného kovu odolného proti korozi
44 pružin
8 stabilních nožek
měkký ochranný obvodový polštář
konstrukce z jednoho kusu kovu
trampolína odolná proti UV záření
výška trampolíny cca: 30 cm
průměr trampolíny: 122 cm
nosnost trampolíny: 100 kg
délka pružin: 88 mm
vhodné pro děti a mládež
vhodné pro exteriérové využití

Doplňující informace:
lze sestavit bez použití nářadí
nelze používat jako odrazový můstek
ilustrační foto

• malý rozměr, ale na chatu dostačující

• koupeno pro vnoučátka

doporučuji pro malé děti i pro dospělého , který se rád hýbe.

• Pekna. Tvrdsi skakani

Na domácí jumping super
    Stabilní
    Skladná, lehká, bezproblemová manipulace
    V případě nedostatku místa rychlým odšroubováním nožek, zabere hloubku snad 3 cm.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• použití venku i uvnitř
    • zdá se být kvalitní
    • po pár dnech začne vrzat

Tuto trampolínu jsme vybrali pro používání na zahradě, terase a po očištění i uvnitř v pokoji. Mohou na ní celoročně skákat jak děti, tak i dospělí a dělat tak něco pro své zdraví.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Co se týče montáže, stačí pouze rukou ( bez použití šroubováku)našroubovat nožičky. Používám krátce ale zatím vykazuje jenom kvalitní provedení.
    Trampolínku mám v pokoji a kdykoliv jdu kolem, neodolám a několikrát denně si na ní krátce zahopsám:) Pro mě splňuje účel, vyhovují mi i rozměry trampolíny a vybrala bych si znovu tu samou.

spokojenost

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• výborná pro domácí použití
    • pevná konstrukce
    • pevná skákací plocha
    • trampolínka stojí v malém bytě - možná by bylo lepší vzít menší velikost
    • velikost, kvalitní doskoková plocha
    • pružiny rychle praskají, popruh držící pružiny je špatně přišit, páře se a nedrží, ochranná modrá vrstva, která kryje pružiny praská a trhá se ...
    • Výrobce by měl pořešit pružnější a více tlumící nohy k trampolíně, která je určena do interieru - přeci jen, pokud není trampolína na koberci, tak je to rachot, i když skáče malé dítě ...

trampolínu jsme kupovali 17.11.2015 pro 6 letého syna (25kg) na domácí skákání. Dnes (květen 2016) je trampolína totálně na odpis. Z celkového počtu pružin jich zbylo cca polovina. Pružiny praskají, textilní úchyty pružin také praskají. Modrá obvodová vrstva kryjící pružiny odešla jako první. Měli jsme od stejné společnosti trampolínu průměr cca100cm (kupovaná v 11/2011) a vydržela do 11/2015 - v podstatě jsme ji vyhazovali proto, že byl roztrhaný modrý pás kryjící pružiny (ten jsme se naučili opravit stříbrnou páskou - drží lépe než originál). Pružiny na starším typu trampolíny byly řešeny jinak - uchycení bylo jednotlivé, nyní je uchycení jakoby spřaženo vždy 2 pružiny spojeny do jednoho místa (takové kovové spony) a to se mi zdá nešťastné. Zřejmě dochází k nějakému koncentrovanému zatížení, které pružiny nevydrží a proto praskají ...
    Vzhledem k tomu, že syn je "hyper skokan", tak jsem objednala u stejné firmy trampolínu průměr 122cm, doufám, že vydrží více a měli jsme jen "vadný kus".