Recenze GoodJump 400 cm + ochranná síť + žebřík

Ověřené recenze GoodJump 400 cm + ochranná síť + žebřík

Marcel

Přidáno: 30. července 2017

Zakoupeno v GoodJump.cz

• Všechny díly perfektně pasují. Jednoduchá montáž. Trampolína je stabilní.
  • Špatná kvalita balení. Při vykládání z PPL auta se celá krabice rozpadla, plastové vázání pásky popraskaly.

Líbí se mi kvalita použitého materiálu. Postavení trampolíny mi zabralo cca hodinu. Nosnost 180kg je více než dostatečná pro naše použití. Děti jsou nadšené.

Montáž trampolíny Jednoduchá

Přidáno: 26. června 2017

• zábava

Montáž trampolíny Jednoduchá

JarekF

Přidáno: 9. června 2017

Zakoupeno v GoodJump.cz

• Trampolína je tak velká, že jsme ochrannou síť ani nemontovali. Montáž proběhla intuitativně bez návodu, vše pasuje, nic nechybí. Montáž s dětmi cca 15 min.
  • Protože je trampolína pro venkovní použití, nikdy nebude kvalita dostatečná, jde o to kolik let to děti bude bavit. Mohl by být přiložen kotvící materiál.

Nadšení dětí obrovské, tato velikost je ideální pro více menších dětí, nemusí čekat skáčou všichni naráz, nebo sedí na pružinách a nezavazí ostatním. Provedení skákací plochy, pružin a rámu na mě působí hodně dobře, krytí pružin je polstrováno, ale spolu s krycí plachtou je kvalita už nižší. To ale skákání nijak neovlivňuje. Máte-li dost velký pozemek, tuto velikost rozhodně doporučuji. Vše ostatní je kompromis. Výrobce jsem vybíral podle recenzí na webu a opravdu je to dobrý poměr ceny a kvality.

Kvalita provedení (šití, konstrukce) Dobré

Přidáno: 30. března 2017