Fit-Center 366 cm + ochranná síť

• Super jedoduchá montáž
    • Hodně nízká cena
    • Zatím je vše OK, ale máme ji krátce
    • Zatím nic

Po několika dnech testování je vše Ok a trampolína působí opravdu bytelně. Navíc za tyhle peníze je to vážně krása a děti se aspoň vyřádí :D

Průměr
366 cm

Trampolína s vnútorným priemerom 366 cm a priemerom odrazovej plochy 330 cm poteší každé dieťa. Je posadená vo výške 76 cm od zeme. K trampolíne je takisto pribalená aj bezpečnostná sieť. Sieť je vyrobená z vysokokvalitných a pevných syntetických materiálov.

2zákazníci nedoporučují produkt

• NEDOPORUČUJI,....NÁKUP TÉTO TRAMPOLÍNY, NAKOUPILA JSEM TENTO PRODUKT V DUBNU 2018, A V PRŮBĚHU LÉTA JIŽ VŠECHNY PRUŽINY NATÁHLE, VŠECHNY PRUŽINY JSME MUSELI VYMĚNIT, SLOUPKY PRASKAJÍ, PŘI REKLAMACI SE OBCHOD VYMLUVIL, ŽE TRAMPOLÍNA BYLA NADMĚRNĚ POUŽÍVÁNA....PŘITOM NA NÍ SKÁKALA JEN DCERA...OBCHOD REKLAMACI ZAMÍTL, ANI NENABÍDL NÁHRADNÍ DÍLY...

NEDOPORUČUJI NÁKUP TÉTO TRAMPOLÍNY...JEDNA PANÍ TU TAKTÉŽ PÍŠE REKLAMACI NA TUTO TRAMPOLÍNU A TAKY NEPOCHODILA...OPRAVDZ NESERIÓZNÍ JEDNÁNÍ.....

• , zakoupeno v TRAMPOLINY

• Super jedoduchá montáž
    • Hodně nízká cena
    • Zatím je vše OK, ale máme ji krátce
    • Zatím nic

• cena,a ochranna vnitrni sit je bezpecna pro deti,rychlost dodani
    • nemam

spokojenost dětí vše vyvážila a mohu produkt doporučit

• zakoupila jsem si trampolínu 305cm od stejného dodavatele jako tato, máme jí rok na zimu jsme jí uklidili a již máme natrhnutý ochranný límec a přasky u sítě jsou také odtržené. Když jsem reklamovala bylo mi napsáno, že si za to můžu sama přesky jsem utrhla a límec jsme moc uvázali, takže prasknul, prostě keci, koupila jem na aukru mají i webové stránky http://www.fit-center.cz/ bacha na ně, je to nějaký šunt a reklamace žádná není. nikdy žádnou neuznají, výmluva, že jsme to moc stáhli je pěkná blbost.

nekvalitní a ještě horší komunikace s obchodem