Athletic24 305 cm + ochranná síť

Nosnost
150 kg
Počet pružin

• , zakoupeno v TRAMPOLINY

• Pevná, děti jsou nadšené, splňuje naše představy. Dobře se montovala. Za TOP cenu .

Trampolína dorazila rozložené a podle návodu se dala dobře postavit i v jednom člověku za cca 1h. Zábava hlavně pro děti, ale i pro dospělé.

• Kvalitní
  • , zakoupeno v Sport365.cz

• širší ochranný lem na pružiny,
    • sít se uchycuje pod pružiny, takže se noha nemůže dostat ven
    • zatím žádná

Vřele doporučuji, máme už jednu v rodině, takže jsme kupovali na jisto a zatím jsme nadšení.

Průměr
305 cm
Nosnost
150 kg
Počet pružin

• Tato trampolína o vnějším průměru 305 cm a průměru odrazové plochy 260 cm je posazená ve výšce 76 cm od země.
  • Rám trampolíny je zhotoven z vysoce kvalitních galvanizovaných ocelových trubek o průměru 42 mm a tloušťce stěn 1,4 mm. Podpěrnou konstrukci trampolíny tvoří 4 podpěry připomínající písmeno 'W'. Taktéž se jedná o kvalitní trubky z galvanické oceli o průměru 42 mm a tloušťce stěn 1,4 mm. Parametry těchto konstrukcí poskytují nosnost trampolíny až do 150 kg, při zachování velmi vysoké stability.
  • Plátno odrazové plochy je vyrobeno z kvalitního pružného polypropylénu a je uchyceno pomoci 64 pružin. Pružiny o délce 165 mm jsou vyrobeny z 3,2 mm hrubého galvanicky pozinkovaného drátu.
  • S cílem zajistit uživateli co nejvyšší bezpečnost, jsou trampolíny vybaveny bezpečnostní sítí. Tato bezpečnostní síť je vyrobena z vysoce kvalitních a pevných syntetických materiálů. Ocharaná síť je k trampolíně připevněna tak, aby nijak neomezovala volný prostor ke skákání a veškeré tvrdé spoje jsou zajišťeny vyměkčovací ochranou.
  • Barevné provedení ochrany pružin může být zelené nebo modré.
  • Výrobek splňuje normy TÜV, CE, GS.Tato trampolína o vnějším průměru 305 cm a průměru odrazové plochy 260 cm je posazená ve výšce 76 cm od země.

• , zakoupeno v TRAMPOLINY

• Kvalitní
  • , zakoupeno v Sport365.cz

• širší ochranný lem na pružiny,
    • sít se uchycuje pod pružiny, takže se noha nemůže dostat ven
    • zatím žádná

• robustní konstrukce

Ve své cenové kategorii, nejspíš to nejlepší co jde sehnat.

• robustní konstrunkce

Koupil jsem dětem a zatím se zdá nezničitelná :)

• , zakoupeno v Athletic24

dobrý poměr kvalita, cena, spokojenost, mám ji teprve krátce, tak doufám, že dlouho vydrží, blbnou na ní děti i dospělí:-)

• , zakoupeno v Athletic24

• kvalitní, produkt odpovídá popisu

Jsem s produktem spokojena.

• super zábava
    • dobrá cena
    • -

najlepší darček pre deti, dobrá zábava v záhrade :D