4jumping 366 cm + ochranná síť + žebřík

Ochranná síť

• , zakoupeno v kancelarskezidle.net

• super
  • , zakoupeno v eoshop.cz

• trampolína splňuje to, pro co jsme si jí objednali. Můžu na ní blbnout i já jako dospělý.

Celkově jsme velmi spokojení, ale to vypínání skákací plochy není nic snadného :-). Ale to není chyba trampolíny.

• , zakoupeno v GoodJump.cz

Doporučuji. zdá se bytelná a vyblbne se na ní i dlouhý člověk s dítětem. Vzhledem k velikosti není vhodná pro malé zahrádky (prostory). Ani při sebevětší snaze se nedá síť přeskočit. Pružiny jsou chráněny silným materiálem.

Průměr
366 cm
Nosnost
180 kg
Ochranná síť

Je opravdu veliká a nabídne opravdu hoooodně zábavy. Trampolína modré barvy s průměrem 366 cm je vybavena ochrannou sítí, která zajistí všem skákajícím bezpečnost. Navíc vám k trampolíně přibalíme i kovový žebřík zcela zdarma, abyste se na ni jednoduše dostali. 4 "U" nohy 72 pozinkovaných pružin ochranná síť vysoká 185 cm nosnost trampolíny 180 kg

• , zakoupeno v kancelarskezidle.net

• super
    • Funkční
    • Vstřícné jendání prodejce www.4jumping.cz
    • Nekvalitní povrchová úprava - spojky nohou s kruhem zastříkány barvou.
    • Nepřesný poloměr ohybu oblouků - musel jsme použít násilý abych kruh spojil. Podezřívám výrobce, že používá stejné díly kruhu pro 3,66 a 4,3m trampolínu.
    • Nekvalitní šití plachyt - rozteč poutek +/- 1cm
    • Skákací plachta se mi zdá drsnější - zatím ale nemám porovnání.
    • Poměrně velké mezery bez výplně u ochraného límce.

Předpokládám, že za tu cenu to bude u jiných výrobců podobné.
    Největší problém vidím v tom, že každý si do popisu nějaké parametry, ale zákazník nemá šanic to poznat. Třeba skákací plachta PP mesh USA. Na plachtě ale žádný štítek není a dle zpracování to budí dojem spíše číny.

• , zakoupeno v eoshop.cz

• funguje tak jak má